FAQ

Neboli Frequently Asked Questions, neboli. často kladené dotazy.

Je to jednoduché, pokud potřebujete prezentaci, tak Basic. Pokud potřebujete prezentaci hned a nemáte ji dlouhou jako je román od Marcela Prousta, tak Asap. Všechno ostatní pokryje služba Individual.

Úplně nejradši máme již nastavený počet slidů s vypsaným textem, kam co bude patřit. Spokojíme se však i s Word dokumentem či jiným poznámkovým blokem. Pomatujte však, že čím lepší podklady od vás dostaneme, tím rychleji nám to půjde a tím míň peněz vás to bude stát.

Nejradši máme Google Slides a to hlavně kvůli jednoduchosti dalšího sdílení a úprav. Umíme však i PowerPoint a po domluvě bychom zvládli i Prezi či jiné platformy.

V animace a přechody moc nevěříme, neboť zbytečně odpoutávají pozornost od vašeho úsměvu. Proto jsme schopni je dopracovat pouze po domluvě.

Jak už jsme psali, všechna data od nás budou otevřená k úpravám. Pokud si však nebudete vědět rady, můžete s námi zdarma úpravy konzultovat nebo nám ji pošlete zpět a my ji v krátkém čase dáme do kupy.

Pokud děláte prezentace pravidelně nebo více najednou, využijte službu Individual a na všem se domluvíme.

K vašim podkladům se budeme chovat jako kdyby byly naše vlastní. Nikam je nenasdílíme, nikomu je neukážeme a po odevzdání prezentace je bez řečí smažeme.

Client Portal | Internal Tools | Web App Builder | Free Website Builder Made with Softr